06/12 11:45 1 GRAP Beach v Rostocker Robben Beach 4-9
06/12 10:30 1 Nacional Beach v Levante Beach 2-8
03/26 13:30 - Japonsko - plážový tým v Írán - plážový tým 0-6
03/26 11:53 - SAE - plážový tým v Omán - plážový tým 2-4
03/25 13:53 - Írán - plážový tým v Omán - plážový tým 6-3
03/25 11:30 - SAE - plážový tým v Japonsko - plážový tým 1-5
03/23 13:30 - Omán - plážový tým v China PR Beach 11-0
03/23 11:30 - Japonsko - plážový tým v Kuvajt - plážový tým 8-0
03/22 13:30 - Írán - plážový tým v Bahrajn - plážový tým 10-0
03/22 11:30 - Thajsko - plážový tým v SAE - plážový tým 2-4
03/20 13:30 - Thajsko - plážový tým v Bahrajn - plážový tým 2-0
03/20 11:30 - SAE - plážový tým v Írán - plážový tým 2-7
03/20 10:00 - Afghánistán - plážový tým v Plážový fotbal - Saudská Arábie ženy 4-4

Wikipedia - Plážový fotbal

Plážový fotbal (anglicky beach soccer, španělsky Fútbol playa) je plážový kolektivní sport, který se hraje na pískovém hřišti obdélníkového tvaru o rozměrech 26–28 × 35–37 metrů.

Branka má rozměry 2,2 × 5,5 metrů. Hru hraje vždy pět hráčů na každé straně, čtyři hráči v poli a jeden brankář, dalších pět hráčů může sedět na lavičce.

Oproti klasickému fotbalu je hra rozdělena na tři třetiny po 12 minutách (celková hrací doba činí tedy 36 minut).

Vzhledem k tomu, že přihrávání na hlubokém písku je podstatně fyzicky namáhavější a technicky obtížnější než je tomu na fotbalovém trávníku, je hra obvykle mnohem svižnější a zpravidla podstatně techničtější než u klasického fotbalu nebo i v sálové kopané. Méně se zde přihrává a velmi často se zde střílí na bránu (a to velmi často přímo ze vzduchu).

Vzhledem k tomu, že dopad do měkkého písku tolik nebolí a nehrozí zraněním jako při dopadu na trávník nebo na podlahu, jsou při špičkovém provedení plážového fotbalu k vidění různé technické finty, triky a finesy, fotbalové parádičky (například častá střelba přes hlavu - tzv. nůžky), zápasy jsou díky tomu divácky poměrně atraktivní. Hráči zde vůbec nepoužívají žádné kopačky, hrají bosí. Zápas nemůže skončit remízou, v případě nerozhodnutého výsledku se nastavují další 3 minuty a uplatňuje se zde systematicky pravidlo zlatého gólu. Poté přichází na řadu penaltový rozstřel s pravidlem „náhlé smrti“.

Rozhodčí má navíc kromě klasické žluté karty (napomenutí) a červené karty (vyloučení do konce utkání) k dispozici i modrou kartu (dočasné vyloučení na dvě minuty).

Turnaj v plážovém fotbale se bude konat dne [datum] na [místo]. Turnaje se mohou zúčastnit týmy složené z hráčů ve věku od 16 let. Hraje se podle pravidel plážového fotbalu. Délka zápasu je 36 minut (2 x 18 minut). Týmy budou rozděleny do skupin, ze kterých postoupí do vyřazovací fáze. Uzávěrka přihlášek je [datum]. Startovné je [částka].