06/15 09:15 5 Viareggio Beach v APS Napoli Patron Beach 9-0
06/14 15:45 3 New Team BS Brussels Beach v Nacional Beach 2-6
06/14 13:15 3 Falfala Kfar Qassem Beach v APS Napoli Patron Beach 6-0
06/14 13:15 3 Grande Motte Pyramide - plážový tým v Real Munster Beach 3-4
06/14 11:45 3 Varzim SC Beach v Artur Music Beach 1-5
06/14 10:30 3 Pisa Beach v Rostocker Robben Beach 5-2
06/14 10:30 3 Atlas AO Beach v Alanya Beledyie Spor Beach 5-1
06/14 08:00 3 Düsseldorf - plážový tým v Marseille Beach 0-3
06/13 18:15 2 Varzim SC Beach v Marbella - plážový tým 8-2
06/13 15:45 2 Pisa Beach v GRAP Beach 6-1
06/13 13:15 2 Falfala Kfar Qassem Beach v MFC Spartak Beach 6-3

Wikipedia - Plážový fotbal

Plážový fotbal (anglicky beach soccer, španělsky Fútbol playa) je plážový kolektivní sport, který se hraje na pískovém hřišti obdélníkového tvaru o rozměrech 26–28 × 35–37 metrů.

Branka má rozměry 2,2 × 5,5 metrů. Hru hraje vždy pět hráčů na každé straně, čtyři hráči v poli a jeden brankář, dalších pět hráčů může sedět na lavičce.

Oproti klasickému fotbalu je hra rozdělena na tři třetiny po 12 minutách (celková hrací doba činí tedy 36 minut).

Vzhledem k tomu, že přihrávání na hlubokém písku je podstatně fyzicky namáhavější a technicky obtížnější než je tomu na fotbalovém trávníku, je hra obvykle mnohem svižnější a zpravidla podstatně techničtější než u klasického fotbalu nebo i v sálové kopané. Méně se zde přihrává a velmi často se zde střílí na bránu (a to velmi často přímo ze vzduchu).

Vzhledem k tomu, že dopad do měkkého písku tolik nebolí a nehrozí zraněním jako při dopadu na trávník nebo na podlahu, jsou při špičkovém provedení plážového fotbalu k vidění různé technické finty, triky a finesy, fotbalové parádičky (například častá střelba přes hlavu - tzv. nůžky), zápasy jsou díky tomu divácky poměrně atraktivní. Hráči zde vůbec nepoužívají žádné kopačky, hrají bosí. Zápas nemůže skončit remízou, v případě nerozhodnutého výsledku se nastavují další 3 minuty a uplatňuje se zde systematicky pravidlo zlatého gólu. Poté přichází na řadu penaltový rozstřel s pravidlem „náhlé smrti“.

Rozhodčí má navíc kromě klasické žluté karty (napomenutí) a červené karty (vyloučení do konce utkání) k dispozici i modrou kartu (dočasné vyloučení na dvě minuty).

Turnaj v plážovém fotbale se bude konat dne [datum] na [místo]. Turnaje se mohou zúčastnit týmy složené z hráčů ve věku od 16 let. Hraje se podle pravidel plážového fotbalu. Délka zápasu je 36 minut (2 x 18 minut). Týmy budou rozděleny do skupin, ze kterých postoupí do vyřazovací fáze. Uzávěrka přihlášek je [datum]. Startovné je [částka].