Anglie - Premier League 05/04 14:00 36 Sheff Utd v Nottm Forest - View
Anglie - Premier League 05/11 14:00 37 Everton v Sheff Utd - View
Anglie - Premier League 05/19 15:00 38 Sheff Utd v Tottenham - View

Wikipedia - Sheffield United FC

Sheffield United FC (celým názvem: Sheffield United Football Club) je anglický fotbalový klub, který sídlí v Sheffieldu v metropolitním hrabství South Yorkshire. Založen byl v roce 1889. Od sezóny 2022/23 hraje v nejvyšší anglické soutěži Premier League. Klubové barvy jsou červená, černá a bílá.

Své domácí zápasy odehrává na stadionu Bramall Lane s kapacitou 32 702 diváků.

Sheffield United Football Club je anglický profesionální fotbalový klub se sídlem v Sheffieldu v jižním Yorkshiru. Klub byl založen v roce 1889 a v současnosti hraje v EFL Championship. Sheffield United hraje své domácí zápasy naBramall Lane, který má kapacitu 32 702 míst k sezení. Klub má dlouhou a slavnou historii, vyhrál tři mistrovství Anglie, čtyři FA Cupy a jeden Ligový pohár. Sheffield United je také prvním anglickým klubem, který vyhrál hlavní evropskou trofej, když v roce 1968 získal Pohár veletržních měst.