Fixtures

Austrálie - Queensland - Premier League 3 05/18 08:00 - North Pine vs Newmarket - View

Failed to score 1 1 0
Newmarket Soccer Football Club (SFC) je fotbalový klub se sídlem v Newmarketu v hrabství Suffolk v Anglii. Klub byl založen v roce 1885 a v současné době hraje v Isthmian League North Division, sedmé nejvyšší úrovni anglického fotbalového ligového systému. Domácím stadionem Newmarketu je Marcus Evans Park.

Newmarket SFC má dlouhou a bohatou historii a v průběhu let zaznamenal mnoho úspěchů. Klub vyhrál Suffolk Senior Cup třináctkrát, nejvíce ze všech týmů v soutěži. Vítězství klubu v sezóně 1984–85 mu také přineslo místo v prvním kole řádného poháru FA, kde prohrál 3–0 s Lutonem Town.

Newmarket SFC je oblíbeným klubem v místní komunitě a má silnou základnu fanoušků. Klub je také známý svou akademií mládeže, která vychovala řadu hráčů, kteří hráli na profesionální úrovni.