ITF Women Lubbock

**ITF Women Lubbock**

Turnaj ITF Women Lubbock je profesionální tenisový turnaj pro ženy, který je součástí kalendáře Mezinárodní tenisové federace (ITF). Koná se každoročně v Lubbocku v Texasu ve Spojených státech.

**Historie**

Turnaj byl poprvé pořádán v roce 2013. Od té doby se stal součástí ženského tenisového okruhu ITF a každoročně přitahuje řadu talentovaných hráček z celého světa.

**Formát**

Turnaj se hraje na tvrdém povrchu a skládá se z hlavní soutěže dvouhry a čtyřhry. Dvouhra má tradičně formu vyřazovacího turnaje, ve kterém proti sobě nastupuje 32 hráček. Čtyřhra má formát čtyřher s pavoukem 16 párů.

**Ocenění**

Vítězky dvouhry i čtyřhry obdrží trofej a peněžní odměnu. Celkové prize money turnaje obvykle činí 25 000 USD.

**Význam**

ITF Women Lubbock je významným turnajem na ženském tenisovém okruhu ITF. Nabízí hráčkám možnost získat žebříčkové body a cenné zkušenosti v profesionálním prostředí. Turnaj je také příležitostí pro mladé a nadějné hráčky, aby se prosadily na mezinárodní scéně.

**Aktuální vydání**

Nejnovější vydání turnaje ITF Women Lubbock proběhlo v [rok]. Vítězkou dvouhry se stala [jméno vítězky], která ve finále porazila [jméno finalistky]. Vítězkami čtyřhry se staly [jméno vítězek], které ve finále porazily [jméno finalistek].