Date | R | Domácí v Hosté | - |
11/03 15:00 |
29 |
[111] Mandy Minella v Helene Scholsen
[426] |
6-2,6-1
|
11/02 17:15 |
28 |
[111] Mandy Minella v Nina Stojanovic
[257] |
6-2,6-1
|
11/02 15:30 |
28 |
[426] Helene Scholsen v Ekaterina Yashina
[403] |
6-2,6-1
|
11/01 16:50 |
27 |
[130] Michaella Krajicek v Nina Stojanovic
[257] |
6-3,5-7,6-7
|
11/01 16:30 |
27 |
[111] Mandy Minella v Isabella Shinikova
[274] |
6-1,6-4
|
11/01 15:00 |
27 |
[403] Ekaterina Yashina v Eleonora Molinaro
[390] |
6-1,6-2
|
11/01 15:00 |
27 |
Helene Scholsen v Johana Markova
|
7-6,6-1
|
10/31 18:45 |
26 |
[390] Eleonora Molinaro v Tayisiya Morderger
[430] |
6-2,6-2
|
10/31 16:00 |
26 |
[111] Mandy Minella v Katarzyna Piter
[303] |
3-6,6-3,6-4
|
10/31 13:00 |
26 |
[220] Anna Zaja v Helene Scholsen
[426] |
6-7,4-6
|
10/31 13:00 |
26 |
Anna Pribylova v Isabella Shinikova
|
0-6,0-6
|
10/31 11:15 |
26 |
[329] Lena Rueffer v Nina Stojanovic
[257] |
6-7,2-6
|
10/31 10:40 |
26 |
Berfu Cengiz v Johana Markova
|
4-6,4-6
|
10/31 09:00 |
26 |
[440] Jule Niemeier v Ekaterina Yashina
[403] |
6-7,4-6
|
10/31 09:00 |
26 |
[130] Michaella Krajicek v Chantal Skamlova
[118] |
6-1,6-3
|
10/30 17:00 |
25 |
Mihaela Djakovic v Helene Scholsen
|
5-7,2-6
|
10/30 16:20 |
25 |
[311] Michaela Honcova v Eleonora Molinaro
[390] |
6-7,6-7
|
10/30 13:00 |
25 |
[464] Melanie Klaffner v Lena Rueffer
[329] |
2-6,2-6
|
10/30 13:00 |
25 |
[417] Anastasia Detiuc v Katarzyna Piter
[303] |
2-6,2-6
|
10/30 11:15 |
25 |
Anna Zaja v Fiona Ganz
|
6-4,6-1
|
10/30 10:30 |
25 |
[178] Alena Fomina v Nina Stojanovic
[257] |
2-6,4-6
|
10/30 09:00 |
25 |
Johana Markova v Ludmilla Samsonova
|
6-2,6-2
|
10/30 09:00 |
25 |
[173] Lesley Kerkhove v Michaella Krajicek
[130] |
6-7,6-3,3-6
|
10/29 17:00 |
25 |
[111] Mandy Minella v Anastasia Gasanova
[305] |
6-4,6-3
|
10/29 16:20 |
25 |
[118] Chantal Skamlova v Priscilla Heise
[480] |
6-4,6-0
|
10/29 14:30 |
25 |
Anna Pribylova v Arlinda Rushiti
|
6-4,1-6,7-6
|
10/29 13:00 |
25 |
[430] Tayisiya Morderger v Tamara Korpatsch
[121] |
5-7,6-4,6-3
|
10/29 10:35 |
25 |
[246] Tena Lukas v Jule Niemeier
[440] |
4-6,6-3,4-6
|
10/29 10:30 |
25 |
[361] Berfu Cengiz v Sviatlana Pirazhenka
[484] |
3-6,6-1,6-2
|
10/29 09:00 |
25 |
Ekaterina Yashina v Simona Waltert
|
6-4,6-3
|
ITF Women Petange je tenisový turnaj ženské ITF World Tennis Tour, který se koná v Petange v Lucembursku. Turnaj je součástí ITF World Tennis Tour, série profesionálních tenisových turnajů hraných ve více než 140 zemích světa.
Turnaj se koná od roku 1986 a od roku 2018 patří do kategorie W15. To znamená, že vítězka získá 15 bodů do žebříčku WTA. Turnaj se hraje na antukových kurtech a hlavní soutěže se účastní 32 hráček ve dvouhře a 16 párů ve čtyřhře.
Vítězi turnaje byly v minulosti takové známé tenistky jako Mariana Díaz-Oliva, Anne Kremer nebo Johanna Larsson. Turnaj je oblíbený mezi mladými tenistkami, které se snaží získat zkušenosti a body do žebříčku WTA.