Date | R | Domácí v Hosté | - |
---|---|---|---|
02/10 15:00 | 32 | [24] Carlisle v Portsmouth [1] | 0-1 |
02/10 15:00 | 32 | [15] Cambridge Utd v Cheltenham [23] | 0-1 |
02/10 15:00 | 32 | [10] Bristol Rovers v Burton Albion [18] | 1-2 |
02/10 15:00 | 32 | [8] Blackpool v Oxford Utd [7] | 1-1 |
02/10 15:00 | 32 | [5] Barnsley v Leyton Orient [9] | 2-1 |
02/06 19:45 | 18 | Burton Albion v Cheltenham | Postponed |
02/06 19:45 | 18 | [20] Port Vale v Leyton Orient [9] | 0-1 |
02/06 19:45 | 27 | [6] Stevenage v Reading [21] | 0-1 |
02/06 19:45 | 18 | [14] Cambridge Utd v Bolton [3] | 0-0 |
02/06 19:45 | 18 | [10] Bristol Rovers v Fleetwood Town [23] | 0-2 |
02/06 19:45 | 18 | [17] Exeter v Peterborough [4] | 2-1 |
02/03 15:00 | 31 | [7] Stevenage v Blackpool [8] | 1-0 |
02/03 15:00 | 31 | [22] Cheltenham v Wycombe [19] | 1-3 |
02/03 15:00 | 31 | [15] Shrewsbury v Cambridge Utd [16] | 1-2 |
02/03 15:00 | 31 | [1] Portsmouth v Northampton [9] | 4-1 |
02/03 15:00 | 31 | [10] Leyton Orient v Carlisle [23] | 3-2 |
02/03 15:00 | 31 | [24] Fleetwood Town v Port Vale [20] | 3-0 |
02/03 15:00 | 31 | [14] Exeter v Bristol Rovers [11] | 0-1 |
02/03 15:00 | 31 | [18] Charlton v Derby [4] | 0-1 |
02/03 15:00 | 31 | [17] Burton Albion v Lincoln City [12] | 0-1 |
02/03 15:00 | 31 | [2] Bolton v Barnsley [5] | 1-1 |
02/03 15:00 | 31 | [3] Peterborough v Wigan [13] | 2-3 |
02/03 12:30 | 31 | [6] Oxford Utd v Reading [21] | 1-1 |
01/30 19:45 | 18 | [7] Oxford Utd v Portsmouth [1] | 2-2 |
01/27 15:00 | 30 | [18] Port Vale v Portsmouth [1] | 0-1 |
01/27 15:00 | 30 | [12] Lincoln City v Peterborough [2] | 0-0 |
01/27 15:00 | 30 | [11] Wigan v Stevenage [7] | 2-3 |
01/27 15:00 | 30 | [21] Reading v Leyton Orient [10] | 1-1 |
01/27 15:00 | 30 | [4] Derby v Cheltenham [22] | 2-1 |
01/27 15:00 | 30 | [13] Bristol Rovers v Oxford Utd [6] | 3-1 |
English Football League One (známá také jako League One, oficiálním názvem dle sponzora Sky Bet League 1) je třetí nejvyšší fotbalová liga v Anglii. Do druhé nejvyšší fotbalové ligy EFL Championship postupují vždy tři týmy: Vítěz, druhý tým, a vítěz play-off.