01/07 09:30 - Johannes Strolz vs Stefano Gross View
01/07 09:30 - Luca Aerni vs Sebastian Holzmann View
01/07 09:30 - Michael Matt vs Filip Zubcic View
01/07 09:30 - Aj Ginnis vs Kristoffer Jakobsen View
01/07 09:30 - Atle Lie McGrath vs Alex Vinatzer View
01/07 09:30 - Fabio Gstrein vs Alexander Steen Olsen View
01/07 09:30 - Dave Ryding vs Timon Haugan View
01/07 09:30 - Linus Strasser vs Loic Meillard View
01/07 09:30 - Henrik Kristoffersen vs Daniel Yule View
01/07 09:30 - Manuel Feller vs Clement Noel View
01/08 09:30 - Alex Vinatzer vs Michael Matt View
01/08 09:30 - Ramon Zenhaeusern vs Luca Aerni View
Světový pohár v alpském lyžování mužů pořádaný ve švýcarském Adelbodenu vstoupil ve středu do své druhé poloviny. Po úterním obřím slalomu, ve kterém vyhrál Francouz Alexis Pinturault, byl na programu slalom, který měl původně proběhnout již v neděli v rakouském Schladmingu, ale kvůli špatné předpovědi počasí byl přesunut do Adelbodenu.

V prvním kole slalomu byl nejrychlejší Rakušan Marco Schwarz, který zajel v součtu obou kol čas 1:54,25 minuty. Na druhém místě průběžného pořadí skončil Nor Henrik Kristoffersen (+13 setin) a třetí nejrychlejší první jízdu zajel Švýcar Loïc Meillard (+22 setin).

Pořadatelé zrušili kvůli nepříznivým podmínkám druhé kolo slalomu. "Bylo to jasné rozhodnutí. Všude se tvoří ledové plotny a druhý závod by byl pro závodníky příliš nebezpečný," řekl ředitel soutěže Markus Waldner.

Celkové pořadí tedy zůstalo podle výsledků prvního kola. Světový pohár ve slalomu vede Nor Henrik Kristoffersen, který má na kontě 425 bodů. Druhý je Švýcar Ramon Zenhäusern (386) a třetí Rakušan Marco Schwarz (343).

Další závod Světového poháru v alpském lyžování se uskuteční v sobotu v rakouském Flachau.