Zápasy 2x20 minut - ženy

Handballový turnaj "Zápasy 2x20 minut - ženy" je určen pro ženské týmy všech věkových kategorií. Turnaj se hraje na hřišti o rozměrech 20x40 metrů a na každé straně hřiště jsou umístěny dvě branky o rozměrech 2x3 metry.

Každý tým má na hřišti šest hráček a cílem hry je vstřelit co nejvíce gólů do soupeřovy branky. Hra se hraje dva poločasy po 20 minutách a v případě remízy následuje desetiminutové prodloužení.

Turnaj je otevřen všem ženským týmům, které se chtějí zúčastnit a změřit své síly s ostatními týmy. Přihlásit se mohou týmy všech úrovní, od začátečníků až po zkušené hráčky.

Budeme se těšit na vaši účast a věříme, že turnaj bude skvělou příležitostí pro všechny zúčastněné týmy, aby si zahrály házenou, setkaly se s novými lidmi a užily si skvělý den.