Clean sheets 1 0 1
Failed to score 1 0 1

Wikipedia - Al-Karmel SC

Al-Karmel SC is a Jordanian football club which is based in AL Husn Camp, Jordan, just outside the city of Irbid. The football club competes in the Jordan League Division 1.

Jordánský fotbalový tým "Al Karmel" je jedním z nejúspěšnějších týmů v historii jordánské fotbalové ligy. Byl založen v roce 1968 a od té doby vyhrál 13 mistrovských titulů, což z něj dělá čtvrtý nejúspěšnější tým v zemi. Al Karmel je také známý svými úspěchy v pohárových soutěžích, když vyhrál Jordánský pohár čtyřikrát a Jordánský superpohár dvakrát. Na mezinárodní úrovni se Al Karmel zúčastnil asijských klubových soutěží, jako je Pohár AFC a Asijský pohár mistrů klubů, ale nikdy nedokázal postoupit do pokročilých fází těchto turnajů. Přesto je Al Karmel jedním z nejpopulárnějších a nejúspěšnějších fotbalových týmů v Jordánsku a těší se silné fanouškovské základně po celé zemi.