Live Scores

Fotbal Bělorusko - Liga B týmů 00' Dinamo Brest - B tým View FC Slutsk Reserves
Fotbal Gruzie - Erovnuli Liga 2 00' Merani Martvili [6] Merani Martvili View Shevardeni [9] Shevardeni
Fotbal Ázerbájdžán - 1. divize 00' Qaradag Lokbatan Qaradag Lokbatan View Keshla FK II Keshla FK II
Fotbal Turecko - Pohár 00' Erokspor AS Erokspor AS View Arnavutkoy Belediyesi
Fotbal Řecko - Superliga U19 00' Aris Salonika U19 [4] Aris Salonika U19 View Giannina U19 [10] Giannina U19
Fotbal Japonsko - J3-League 00' Kataller Toyama [10] Kataller Toyama View Vanraure Hachinohe [16] Vanraure Hachinohe
Fotbal Gruzie - Erovnuli Liga 2 00' FC Shukura Kobuleti [1] FC Shukura Kobuleti View Aragvi Dusheti [10] Aragvi Dusheti
Fotbal eFotbal - Live Arena - 10min. hra 00' Nice (Libra) Esports View Celtic (Alex_1333) Esports
Fotbal eFotbal - Live Arena - 10min. hra 00' PSV (Stig) Esports View Gent (Den1Bravo) Esports
Fotbal Japonsko - J2-League 00' Ehime FC [22] Ehime FC View V-Varen Nagasaki [4] V-Varen Nagasaki
Fotbal Japonsko - J2-League 00' Renofa Yamaguchi [19] Renofa Yamaguchi View Tokushima Vortis [2] Tokushima Vortis
Fotbal Japonsko - J2-League 00' Albirex Niigata [5] Albirex Niigata View Fagiano Okayama [15] Fagiano Okayama
Fotbal Japonsko - J2-League 00' Machida Zelvia [13] Machida Zelvia View Avispa Fukuoka [1] Avispa Fukuoka
Fotbal Japonsko - J2-League 00' Tokyo Verdy [7] Tokyo Verdy View Jubilo Iwata [11] Jubilo Iwata
Fotbal Japonsko - J2-League 00' JEF Utd Chiba [17] JEF Utd Chiba View Zweigen Kanazawa [9] Zweigen Kanazawa
Fotbal Japonsko - J2-League 00' Thespa Kusatsu [20] Thespa Kusatsu View Ventforet Kofu [6] Ventforet Kofu
Fotbal Japonsko - J2-League 00' Mito Hollyhock [12] Mito Hollyhock View Montedio Yamagata [8] Montedio Yamagata
Fotbal Japonsko - J2-League 00' Matsumoto Y FC [21] Matsumoto Y FC View Omiya Ardija [16] Omiya Ardija
Fotbal eFotbal - Battle - 8min. hra 01' Lokomotiv Moscow (DangerDim77) Esports 1-0 Shakhtar Donetsk (d1pseN) Esports
Fotbal eFotbal - Battle - 8min. hra 02' CSKA Moscow (LaikingDast) Esports 0-0 Dynamo Kiev (Nikkitta) Esports
Fotbal eFotbal - Liga Pro - 12min. hra 06' Im Not Over (PNZ) Esports 0-0 Tabula Rasa (TBR) Esports
Fotbal Austrálie - NPL Queensland U20 20' Capalaba Bulldogs U20 0-3 Lions FC U20
Fotbal Austrálie - Queensland Premier League - ženy 21' Lions FC ženy [2] Lions FC ženy 1-0 Moreton Bay United ženy [11] Moreton Bay United ženy
Fotbal Austrálie - NPL Queensland 21' Brisbane City [12] Brisbane City 0-1 Peninsula Power [2] Peninsula Power
Fotbal Japonsko - J2-League 23' Kyoto Sanga FC [10] Kyoto Sanga FC 1-0 Giravanz Kitakyushu [3] Giravanz Kitakyushu
Fotbal Vietnam - 2. divize 32' Dong Nai Dong Nai 0-1 Tien Giang Tien Giang
Fotbal Thajsko - 3. divize 45' Surat Thani 1-0 Phattalung FC Phattalung FC
Fotbal Thajsko - 3. divize 45' Air Force FC 2-1 Samut Prakan FC
Fotbal Thajsko - 3. divize 45' Surin Sugar KCM 2-0 Nakhonratchasima United FC
Fotbal Vietnam - 2. divize 45' Tuan Tu Phu Tho 1-0 Nam Dinh FC II Nam Dinh FC II
Fotbal Thajsko - 3. divize 45' Chamchuri Utd 1-0 Phram Bangkok FC
Fotbal Thajsko - 3. divize 45' Ubon Krua Napas FC 0-0 Yasothon FC
Fotbal Japonsko - J-League 45' Vissel Kobe [11] Vissel Kobe 0-2 Kashima Antlers [6] Kashima Antlers
Fotbal Austrálie - NPL Queensland 45' Gold Coast United [9] Gold Coast United 0-1 Gold Coast Knights [4] Gold Coast Knights
Fotbal Thajsko - 3. divize 45' Muangnont Bankunmae FC 0-0 Bangkok FC Bangkok FC
Fotbal Thajsko - 3. divize 45' Grakcu Sai Mai United 0-2 Kasembundit University
Fotbal Thajsko - 3. divize 45' Inter Bangkok 0-1 Siam FC
Fotbal Thajsko - 3. divize 45' Chiangrai Lanna 0-0 Kamphaeng Phet Kamphaeng Phet
Fotbal Thajsko - 3. divize 45' Assumption United 0-0 Bang Pa-in Ayutthaya Bang Pa-in Ayutthaya
Fotbal Thajsko - 3. divize 45' Hua Hin City 1-0 IPE Samut Sakhon
Fotbal Thajsko - 3. divize 51' Kohkwang FC 3-0 Royal Thai Fleet FC Royal Thai Fleet FC
Fotbal Thajsko - 3. divize 52' Pluak Daeng United 2-1 Sa Kaeo City FC
Fotbal Thajsko - 3. divize 52' Thonburi United FC 2-0 Royal Thai Army Royal Thai Army
Fotbal Thajsko - 3. divize 53' Muang Loei United Muang Loei United 0-1 Udon United
Fotbal Thajsko - 3. divize 54' Kabin United 0-0 Pattaya Discovery United FC
Fotbal Thajsko - 3. divize 54' Mahasarakham United FC 0-0 Khonkaen Mordindang FC
Fotbal Thajsko - 3. divize 54' Northern Tak United 0-0 Nan FC
Fotbal Thajsko - 3. divize 54' ACDC FC 2-1 Banbueng FC
Fotbal Thajsko - 3. divize 55' Kanjanapat Group 0-3 Ang Thong FC Ang Thong FC
Fotbal Thajsko - 3. divize 56' Muangkan Utd Muangkan Utd 5-0 Saraburi
Fotbal Austrálie - Tasmánie - Superliga - ženy 61' Kingborough Lions ženy 1-5 Olympia FC Warriors ženy
Fotbal Vietnam - V-League 2 67' Dong Thap [12] Dong Thap 0-0 XSKT Can Tho [10] XSKT Can Tho
Fotbal Austrálie - Tasmánie - Superliga - ženy 69' South Hobart ženy 0-0 Clarence Zebras ženy
Fotbal Vietnam - 2. divize 71' Phu Dong FC Phu Dong FC 1-1 PVF PVF
Basketbal Japonsko - B League 1 1 - 10:00 Yokohama B-Corsairs Yokohama B-Corsairs 0-0 Chiba Jets Chiba Jets
Basketbal Japonsko - B League 1 1 - 10:00 Levanga Hokkaido Levanga Hokkaido 0-0 Akita Northern Happinets Akita Northern Happinets
Basketbal Japonsko - B League 1 1 - 10:00 Shimane Susanoo Magic Shimane Susanoo Magic 0-0 Osaka Evessa Osaka Evessa
Basketbal Japonsko - B League 1 1 - 10:00 Kyoto Hannaryz Kyoto Hannaryz 0-0 Mikawa Seahorses Mikawa Seahorses
Basketbal Japonsko - B League 1 1 - 10:00 San En Neo Phoenix San En Neo Phoenix 0-0 Shinshu Brave Warriors Shinshu Brave Warriors
Basketbal Japonsko - B League 1 1 - 10:00 Niigata Albirex Niigata Albirex 0-0 Toyama Grouses Toyama Grouses
Basketbal Japonsko - B League 1 1 - 10:00 Shibuya Sun Rockers Shibuya Sun Rockers 0-0 Kawasaki Brave Thunders Kawasaki Brave Thunders
Basketbal Japonsko - B League 1 1 - 10:00 Tokyo Alvark Tokyo Alvark 0-0 Utsunomiya Brex Utsunomiya Brex
Basketbal Korea - WKBL 1 - 10:00 Samsung BlueMinx Women Samsung BlueMinx Women 0-0 Woori Hansae Wibee Women Woori Hansae Wibee Women
Basketbal Gruzie - Superliga 1 - 10:00 BC Titebi 0-0 Tskhum Abkhazia
Basketbal Jižní Korea - KBL 1 - 10:00 KCC Egis [7] KCC Egis 0-0 Seoul Knights [2] Seoul Knights
Basketbal eBasketbal - Live Arena - 4x5 minut 3 - 00:40 PHX Suns (Bumblebee) Esports 45-61 IND Pacers (bad_trip) Esports
Basketbal eBasketbal - Live Arena - 4x5 minut 3 - 01:09 CLE Cavaliers (Aphex) Esports 56-38 MIA Heat (Highlander) Esports
Basketbal 3x3 Liga Pro 0 - 03:58 Europa-pro 3x3 10-20 Amur-pro 3x3
Basketbal Rwanda National League 4 - 06:28 IPRC-Kigali 66-42 UGB
Basketbal Filipíny - PBA Cup 4 - 04:30 NorthPort Batang Pier [10] NorthPort Batang Pier 78-95 NLEX Road Warriors [11] NLEX Road Warriors
Volejbal Rusko - Liga Pro Molot-pro 23-23 Legion-pro
Volejbal Vietnam A-League BTL Canh Sat Co Dong 9-10 Dak Lak
Baseball J. Korea - KBO 10/21 09:30 Samsung Lions [8] Samsung Lions 0-0 KT Wiz [4] KT Wiz
Baseball J. Korea - KBO 10/21 09:30 Lotte Giants [7] Lotte Giants 1-3 SK Wyverns [9] SK Wyverns
Baseball Japonsko - NPB 10/21 09:00 Chiba Lotte Marines [2] Chiba Lotte Marines 0-0 Seibu Lions [3] Seibu Lions
Baseball Japonsko - NPB 10/21 09:00 Yokohama Bay Stars [4] Yokohama Bay Stars 2-1 Chunichi Dragons [2] Chunichi Dragons
Baseball Japonsko - NPB 10/21 09:00 Yomiuri Giants [1] Yomiuri Giants 0-0 Yakult Swallows [6] Yakult Swallows
Baseball Japonsko - NPB 10/21 09:00 Hiroshima Carp [5] Hiroshima Carp 0-2 Hanshin Tigers [3] Hanshin Tigers
Baseball Japonsko - NPB 10/21 09:00 Softbank Hawks [1] Softbank Hawks 0-1 Nippon Ham Fighters [5] Nippon Ham Fighters
Baseball Japonsko - NPB 10/21 09:00 Orix Buffaloes [6] Orix Buffaloes 3-4 Rakuten Eagles [4] Rakuten Eagles
Hokej eHokej – 3x4 minuty 3 - 03:36 Kolhoz (4M3) Esports 2-5 Swooooi (SWT) Esports
Hokej Rusko - MHL 1 - 17:12 Taifun U20 [11] Taifun U20 0-2 Dynamo Moscow U20 [1] Dynamo Moscow U20
Hokej KHL 2 - 20:00 Amur Khabarovsk [9] Amur Khabarovsk 3-0 Ak Bars Kazaň [1] Ak Bars Kazaň
Hokej Rusko - MHL 3 - 12:26 Sakhalinskie Akuly U20 [17] Sakhalinskie Akuly U20 2-7 SKA-1946 U20 [7] SKA-1946 U20
Hokej Rusko - MHL 1 - 00:00 Russkie Vityazi U20 [3] Russkie Vityazi U20 0-0 Akademia Mihaylova U20 [13]
Tenis Challenger Istanbul - čtyřhra muži 0-0 Gabashvili/Janvier 5-5 Agabigun/Celikbilek
Tenis WTA Ostrava 0-0 [30] Amanda Anisimova 0-0 Elise Mertens [21]
Tenis ITF W15 Sharm El Sheikh 0-0 Viktoriia Dema 0-0 Sandra Samir
Tenis ITF M15 Monastir 0-0 Constantin B Kouzmine 0-0 Oscar Weightman
Tenis ITF W15 Monastir 0-0 Ekaterina Vishnevskaya 0-0 Weronika Falkowska
Tenis ITF M15 Sharm El Sheikh 0-15 Felix Corwin 2-4 Marko Miladinovic
Tenis ITF W25 Remeš Selena Janicijevic 3-5 Harriet Dart
Tenis ITF M15 Sharm El Sheikh 15-0 Benjamin Lock 3-6,4-4 Jose Fco. Vidal Azorin
Tenis ITF W15 Sharm El Sheikh 30-30 Lian Tran 7-6,5-2 Gozal Ainitdinova
Tenis ITF W15 Monastir 0-0 Alice Robbe 3-6,6-1,4-1 Marie Mettraux
Tenis ITF W15 Sharm El Sheikh 40-40 Mihaela Djakovic 6-2,2-6,2-3 Dasha Ivanova
Tenis ITF W15 Monastir 0-0 Anna Kubareva 7-6,2-3 Laetitia Pulchartova
Tenis ITF W15 Sharm El Sheikh 0-30 Freya Christie 3-6,5-5 Anastasia Tikhonova
Tenis Challenger Istanbul - čtyřhra muži 0-0 Polansky/Popko 1-6,3-3 Galloway/Lammons
Tenis ITF M15 Monastir 30-15 Kristjan Tamm 4-6,6-3,3-0 Mirko Martinez
Tenis ITF M15 Monastir 15-15 Wojciech Marek 4-6,5-1 Aziz Ouakaa
Tenis ITF M15 Monastir 15-15 Perry Gregg 4-6,4-4 Matias Zukas
Tenis ITF W25 Remeš 15-15 [209] Reka-Luca Jani 3-6,6-2,0-2 Anastasiya Komardina [215]
Tenis Challenger Istanbul 0-0 [245] Borna Gojo 6-7,0-0 Jay Clarke [189]
Tenis Challenger Istanbul 40-30 [128] Jason Jung 6-0,4-3 Tristan Lamasine [272]
Futsal Thailand Premier League 06:58 Hongyen Thakham 2-0 Samut Sakhon
Futsal Vietnam - VFL 20:00 Quang Nam 1-0 Thai Son Nam FC Thai Son Nam FC
Stolní tenis Liga Pro Vladislav Chahur 0-0 Oleg Pronin
Stolní tenis Ukrajina - TT pohár Dmitry Dubrovin 0-0 Sergey Filatov
Stolní tenis Challenger Ochsenhausen 9-11 Jon Ander Guerricabeitia 9-10 Elia Schmid
Stolní tenis Ukrajina - TT pohár 6-11 Serhii Hilitukha 0-0 Maksym Levytskyi
Stolní tenis Setka Cup 6-11,12-10 Artem Tkachenko 10-10 Dmytro Zaporozhets
Stolní tenis Ukrajina - TT pohár 3-11,12-10 Vitalii Zharskiy 9-5 Vadym Shvydkyi
Stolní tenis Liga Pro Yaroslav Bazhinov 8-6 Georgiy Vahnin
Stolní tenis Liga Pro Ivan Afanasev 0-2 Aleksandr Volkov
Stolní tenis Czech TT Star Series 11-1 Michal Obeslo 0-0 Ondrej Bajger
Stolní tenis Ukrajina - TT pohár 11-8,9-11,7-11 Anton Molochko 0-0 Oleksii Haponov
Stolní tenis Setka Cup Leonid Dynaburg 0-0 Volodymyr Melnykov
Stolní tenis Ukrajina - TT pohár 12-10,11-8,6-11 Mykola Telnoi 7-4 Valerii Melnyk
Stolní tenis Setka Cup 11-6,9-11,9-11 Vadym Vasiuk 0-0 Andrey Lukatsky
Stolní tenis Ukrajina - TT pohár 11-9,5-11,11-7,17-19 Oleksandr Shkurupii 5-2 Oleksandr Kovalov
e-Sport CS:GO - LPL Pro League 01:55 VERTEX 0-0 Paradox
e-Sport CS:GO - LOOT.BET/CS 01:55 AGF Esports 0-0 HAVU
e-Sport KOG - KPL Fall 01:45 AG Super Play 1-0 Vici Gaming Vici Gaming