05/08 09:00 28 [234] Dalma Galfi vs Elena Gabriela Ruse [175] 6-4,6-4
05/07 11:00 27 [234] Dalma Galfi vs Ana Konjuh [205] 6-1,6-4
05/07 10:50 27 [223] Reka-Luca Jani vs Daniela Seguel [203] 6-4,3-6,6-7
05/07 09:00 27 [263] Jule Niemeier vs Anna Bondar [266] 2-6,6-3,6-1
05/07 08:55 27 [175] Elena Gabriela Ruse vs Cagla Buyukakcay [177] 6-2,6-3
05/06 13:05 26 [215] Martina Di Giuseppe vs Daniela Seguel [203] 3-6,0-6
05/06 12:15 26 [205] Ana Konjuh vs Ipek Oz [439] 6-1,6-4
05/06 10:55 26 [197] Julia Grabher vs Jule Niemeier [263] 3-6,6-7
05/06 10:40 26 [106] Viktoria Kuzmova vs Dalma Galfi [234] 3-6,3-6
05/06 09:50 26 [175] Elena Gabriela Ruse vs Paula Ormaechea [291] 6-4,6-1
**ITF W25 Praha**

**Mezinárodní tenisový turnaj žen na okruhu ITF**

ITF W25 Praha je mezinárodní tenisový turnaj pro ženy, který se koná v Praze, v hlavním městě České republiky. Patří do kategorie W25 ženského okruhu ITF, což znamená, že nabízí prize money ve výši 25 000 amerických dolarů.

Turnaj se hraje na antukových kurtech Tenisového klubu Sparta Praha. Hlavní soutěž dvouhry zahrnuje 32 hráček a čtyřhra 16 párů. Turnaj je součástí série tenisových turnajů ITF, které se konají po celém světě a poskytují hráčkám příležitost získat body potřebné pro postup na žebříčku WTA.

ITF W25 Praha je oblíbeným turnajem mezi českými a zahraničními hráčkami, které se snaží vylepšit své postavení na žebříčku a získat cenné zkušenosti. Turnaj také nabízí divákům šanci sledovat špičkový tenisový zápas v příjemném prostředí pražského Tenisového klubu Sparta.

**Historie**

ITF W25 Praha se koná od roku 2021. Úvodní ročník vyhrála česká hráčka Barbora Krejčíková, která tehdy byla světovou jedničkou ve čtyřhře. V roce 2022 turnaj vyhrála Rakušanka Julia Grabherová.

**Jak se tam dostat**

Tenisový klub Sparta Praha se nachází v pražských Holešovicích, poblíž stanice metra Vltavská. Turnaj je snadno dostupný veřejnou dopravou nebo autem.

**Parkování**

Pro návštěvníky turnaje je k dispozici omezené parkování u Tenisového klubu Sparta Praha. Doporučuje se využít veřejnou dopravu nebo dorazit brzy, abyste našli parkovací místo.