03/26 15:15 31 [4] Triestina vs Alessandria [20] 3-1
03/24 15:15 33 [12] Renate vs Arzignano Valchiampo [16] 0-3
03/24 15:15 33 Triestina vs Atalanta U23 PPT.
03/24 13:00 33 [13] Pro Vercelli vs Padova [2] 2-0
03/24 13:00 33 [15] US Pergolettese vs Novara [17] 1-1
03/23 16:30 33 [3] Vicenza vs Legnago Salus [5] 1-1
03/23 13:00 33 [9] Lumezzane vs Virtus Verona [14] 3-1
03/23 13:00 33 [18] US Fiorenzuola vs Pro Patria [10] 3-1
03/23 13:00 33 [11] AlbinoLeffe vs Pro Sesto [19] 1-1
03/23 13:00 33 [8] Trento vs Mantova [1] 1-1
03/23 13:00 33 [7] Giana Erminio vs Alessandria [20] 3-0

Wikipedia - Serie C

Serie C je třetí nejvyšší italská fotbalová soutěž po Serii A a Serii B. To znamená že je nejnižší profesionální italská fotbalová soutěž. V roce 2014 přišlo sjednocení Lega Pro Prima Divisione a Lega Pro Secunda Divisione do jedné divize: Lega Pro. Dne 25. května 2017 se vedení rozhodlo k návratu k původnímu označení. V sezoně 2020/21 bylo 60 klubů rozděleno do 3 skupin (A – 20 klubů, B – 20 klubů a C – 20. klubů).

Během sezóny hraje každý tým 38 zápasů ve své skupině – dva zápasy proti každému soupeři ve skupině. Po sezóně postoupí první tým z každé skupiny který skončil na první příčce přímo a jeden tým z play off do druhé nejvyšší italské soutěže Serie B. Do play off postupuje s každé skupiny týmy které skončily od 2. místa po 10. místo. Kluby které skončily na 2. místě postupují do čtvrtfinále. Kluby které skončily na 3. a 4. místě postupují do osmifinále. Zbývající kluby od 5. místa po 10. místo hrají předkolo ve své skupině. Hraje se 2 zápasy (doma, venku). Od předkola se týmy dostanou přes osmifinále, čtvrtfinále a semifinále do finále. Vítěz finále postoupí do Serie B. Sestupují kluby které skončily ve své skupině na posledním místě. Dalším sestupujícím klubem se stává klub při hraní play out. V každé skupině hraje play out klub který skončil na 17. a 18. místě. Hrají mezi sebou dva zápasy (doma, venku). Poražený sestupuje do Serie D.